V pondelok dňa 22.10.2018 bude predajňa zatvorená
Za pochopenie ďakujeme
CELIA

Arašidový olej extra panenský 500ml

8022

14,00 € s DPH

Detaily

Arašidový panenský olej je ideálnou voľbou pre zdravšie varanie a smaženie, ako aj do studenej kuchyne - do šalátov alebo cestovín.

Zloženie:
100 % jednodruhový EXTRA PANENSKÝ rastlinný olej bez konzervantov, farbív a umelých aróm,
LISOVANÝ ZA STUDENA.

Ako jediný z nerafinovaných extra panenských má bod dymivosti, 160 °C. To má za následok nižšie množstvo oleja obsiahnutého v potravinách a nestratí na svojej kvalite a chuti.

Obsahuje množstvo kvalitných tukov a resveratrol, látku s výraznými antioxidačnými a antiseptickými účinkami.

Olej s nízkym obsahom cholesterolu vysokým obsahom zdravých nenasýtených tukov a je zdrojom antioxidantov, vitamínu E a fytosterolov, ktoré sú potrebné pre zdravé srdce.

Arašidový olej

 • Bez cholesterolu
  Minimum zlého cholesterolu zabraňuje zaneseniu tepien a zabezpečuje ich flexibilitu, čo pomáha predchádzať srdcovému infarktu a mŕtvici.
 • Nízky obsah nasýtených tukov
  Obmedzením nasýtených tukov sa znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení v dôsledku aterosklerózy a znižuje hladina cholesterolu v krvi.
 • Zdroj antioxidantov
  Antioxidanty znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení až o 40% a zohráva kľúčovú úlohu pri prevencii vzniku rakoviny a Alzheimerovej choroby.
 • Vysoký obsah nenasýtených tukov
  Nenasýtené tuky znižujú hladinu cholesterolu, no telo si ich nedokáže vytvoriť samo, preto ich človek musí prijímať v strave.
 • Bohatý na vitamín E
  Vitamín E pomáha pri akné, vyčerpanosti a podporuje tvorbu červených krviniek, činnosť pohlavných žliaz a znižuje krvný tlak.
 • Zdroj fytosterolov
  Fytosteroly bránia vstrebávaniu cholesterolu z potravy i vlastného cholesterolu a tým znižujú hladinu zlého LDL cholesterolu v krvi.

Podobné produkty: