Parvati Nápoj Horchata Matcha 160g

2122

7,40 € s DPH

Detaily

 

Sypká zmes na prípravu osviežujúceho a lahodného nápoja pôvodom zo Španielska. Je bohatým zdrojom antioxidantov, energie a podporuje zrýchlenie metabolizmu.

Zloženie:
BIO múka z tigrieho orechu,
BIO kokosový cukor,
BIO lucuma prášok,
5% BIO matcha.

  • Jeho základ tvoria hľuzy Chufy (Cyperus esculentus), ktoré vyrastajú na podzemku rastliny. Sú známe aj ako ,,tigrie orechy“ alebo ,,pozemné mandle“. Sú bohatým zdrojom oleja (omega 6-9 mastných kyselín), enzýmov, vitamínu E, C, fosforu, vápnika, horčíka a železa. Ich príjemne orechovú chuť možno prirovnať k mandliam. Priaznivo vplývajú na správnu funkciu trávenia, hladinu cholesterolu, prekrvenie a podporujú vstrebávanie vápnika.
  • O sladkú chuť sa postará BIO kokosový cukor, ktorý celej zmesi dodá príjemne karamelovú chuť.
  • Prášok z lucumy (sladké, aromatické ovocie) dodá potrebné minerály, vitamíny a antioxidanty. Aj napriek výrazne sladkej chuti má nízky glykemický index.

Vyrobené z prirodzene bezlepkových ingrediencií, ktoré pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, a teda neprišli do kontaktu s pesticídmi, herbicídmi ani GMO (geneticky modifikovanými organizmami).

Nápoje sú vhodné aj pre ľudí s intoleranciou na všetky druhy orechov, lepok a laktózu.

Príprava:
1 kopcovitá lyžica (cca 15 g) prášku zmiešajte spolu s 300 ml rastlinného nápoja alebo mlieka (teplé aj studené).

Odporúčame premiešať v šejkri alebo mixéri. Nápoj je vhodný aj na dochutenie kávy, smoothies, zmrzliny, rôznych plniek, koláčov a podobne.

Náš TIP!

Instantný nápoj Horchata BIO je vynikajúcou alternatívou nezdravých energetických nápojov. Pomáha účinne bojovať proti stresu a únave.

Nutričné hodnoty na 100g

Energia: 1 884 kJ/448 kcal

Tuky:  11,3 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 2,8 g

Sacharidy: 74,8 g
– z toho cukry 33,2 g

Bielkoviny: 5,3 g

Vláknina: 12,9 g

Soľ: 0,1 g

Objem: 160g

Podobné produkty: