Zajíc Pohánkový nápoj, 400g

2078

3,95 € s DPH

Detaily

Zloženie:

Sušený kukuričný sirup, čiastočne hydrogénovaný sójový olej, pohánková múka 7%, sladidlo maltitol, tepelne upravená sója, regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E 471, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, soľ, stabilizátor karagenan, prírodné identická aróma, prírodne identické farbivo karotén.

Používa sa ako zdravá náhrada kravského mlieka. Je veľmi výživný a má príjemnú špecifickú chuť. Je vhodný k bežnej dennej spotrebe, zvlášť pre alergikov na kravské mlieko, pre bezlepkovú diétu, pre jedincov so zažívacími problémami a osoby s vysokou hladinou cholesterol.

Pohánkový nápoj je vyrobený z čisto rastlinných produktov, neobsahuje cholesterol, laktózu a je prirodzene bezlepkový.

Pohánka, ktorú toto mlieko obsahuje, je nutrične a diabeticky vysoko hodnotná plodina s priaznivým zložením z hľadiska ľudskej výživy. Bielkoviny, glycidy, lipidy a vláknina sa v nej nachádzajú vo vhodnom pomere. Znižuje krvný tlak a svojím obsahom vlákniny upravuje funkciu čriev a je užitočná pri prevencii rakoviny. Je významným zdrojom vlákniny, vitamínov a minerálov, z nich predovšetkým rutín pôsobí blahodárne na celý kardiovaskulárny systém.

Použitie: K príprave chutného mlieka, nápojov, kokteilov a kakaa, k príprave cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok, cesta a všade tam, kde sa používa kravské mlieko.

Výživová hodnota v 100 g výrobku: bielkoviny: 3,04g sacharidy: 70,8g tuky: 23,11g
Energetická hodnota v 100 g výrobku: 2110 kJ / 504 Kcal

Neobsahuje: lepok, bezl. pšeničný škrob, laktózu a vajce. 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Podobné produkty: