VITAMIN BOTTLE Makový olej, 30kps

6609

10,40 € s DPH

Detaily

Zloženie:

Obsah účinných látok v dennej dávke:

Makový olej  (Papaver somniferum), 400mg

Rastlinná kapsula, 100mg

Včelí vosk, 20mg

Popis:

Výrobok obsahuje za studena  lisovaný makový olej, ktorý  je bohatým zdrojom vápnika a ďalších minerálov (horčík, draslík, fosfor,  železo, sodík, zinok, selén, meď, mangán) vitamínov  (vitamín E, vitamín C, vitamíny  B1, B2, B3, B5, B6) nasýtené, mononenasýtené i viacnásobné nenasýtené kyseliny (omega-3). Jednotlivé zložky sú nápomocné k normálnemu fungovaniu nervového systému, psychiky. Makový olej  má  relaxačný účinok, prispieva k zaspávaniu a  normálnej funkcii dýchacieho systému, je predurčený na využitie v starostlivosti  o kožu, vlasy a nechty.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula pred jedlom

Obsah balenia: 30 KPS/ 15 g

Výživový doplnok je odsúhlasený Úradom verejného zdravotníctva SR.

Upozornenie : Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Nevhodný pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Skladujte do 25 °C, na suchom, tmavom a chladnom  mieste, mimo dosahu detí.

Všetky produkty Vitamin Bottle sú vysoko využiteľné organizmom v maximálnej miere nakoľko neobsahujú žiadne prídavné látky ako stabilizátory, farbivá, sladidlá

Podobné produkty: