Manuka med MGO 400+, 250g

8102

42,00 € s DPH

Detaily

100% prírodný Manuka med z Nového Zélandu
Manuka med sa získava z kvetov rastliny Leptospermum scoparium nachádzajúcej sa len na Novom Zélande. Každú jar sa na rastline objavia biele kvety, ktoré opeľujú včely medonosné. Kvety rastliny Leptospermum scoparium majú osobitú arómu a sú plné nektáru, a práve ten poskytuje medu jedinečnú krémovú textúru 

Med s označním MGO™ 400+ je najobľúbenejšou voľbou našich zákazníkov. Táto varianta Manuka medu, takisto ako všetky ostatné naše produkty pochádza priamo z Nového Zélandu kde sú aj finálne balené. Zaručuje minimálny obsah 400mg/kg metylglyoxalu, látky ktorá sa nevyskytuje v tak veľkých množstvách v žiadnych iných medoch na svete.

Med nie je vhodná potravina pre deti do 12 mesiacov.Med všeobecne je dobre známy pre svoju širokú škálu využitia a certifikovaný Manuka med je obzvlásť cenený vďaka svojej výnimočnej účinnosti a čistote.

Manuka med na každodenné použitie
Manuka med s označením MGO™ je vhodný na každodenné používanie, a to aj počas dlhšieho obdobia. Možno ho konzumovať alebo priamo aplikovať na pokožku. Má výbornú chuť a dá sa používať ako bežný med.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Podobné produkty: