Milí zákazníci,

ospravedlňujeme sa Vám za dočasnú nedostupnosť eshopu, ale v tomto čase pre Vás pripravujeme nový eshop so stovkami nových produktov.

Do jeho spustenia Vás radi obslúžime v našich kamenných predajniach zdravej výživy VITALAND v Dúbravke, v Lamači a v Petržalke (bývalá predajňa CELIA) na Záporožskej č. 6 v Bratislave, pondelok - piatok 8.30 - 18.30 (prestávka 12.30-13.00), sobota 8.30-12.30.

Ďalšie informácie nájdete na: 
www.vitaland.sk, email: info@vitaland.sk, tel.: 02-7727 0012.


Ďakujeme Vám za pochopenie,
Tím VITALANDu

Vitajte na našich stránkach.

Sme ľudia, ktorým záleží na zdraví nás i celej planéty Zem. Preto u nás nájdete prevažne vegánsky sortiment a zo zdravotného, etického a ekologického dôvodu, je celá naša ponuka výrobkov vegetariánska. Vyjadrujeme tak úctu voči prírode aj životu. Do nášho sortimentu stále viac zaraďujeme kvalitné lokálne výrobky, v snahe podporiť miestnu výrobu a zároveň znižovať našu emisnú stopu.

Sme tu pre ľudí, ktorí sa chcú zdravšie stravovať, ohľaduplnejšie a ekologickejšie správať. Sme tu pre ľudí, ktorí chcú investovať do svojho zdravia a do prevencie, nie do konvenčných liekov a chorého zdravotníctva. Preto sa neustále vzdelávame, aby sme Vám vedeli poradiť, ako žiť viac v súlade so sebou, udržať si chuť do života, zdravie i trávenie v dobrej kondícii.

V našich predajniach nájdete viac ako 2500 bio/nebio výrobkov zdravej výživy, množstvo bezlepkových, bezlaktózových a dia produktov, ale aj čerstvé kváskové pečivo, chutné vegánske syry i náhrady mäsa, oleje, nápoje, šťavy, prírodné výživové doplnky, múky, sladidlá, cestoviny, bio vajíčka, lahodné sladkosti, široký výber orieškov, semiačok, bylinných čajov a tinktúr, a veľa iného. Okrem potravín u nás nájdete aj kvalitné vonné silice, prírodnú kozmetiku, ekologickú drogériu, knihy a darčekové predmety.

Kamenné predajne VITALANDu sa nachádzajú v Bratislave – v Dúbravke, v Petržalke a v Lamači. V minulosti ste nás mohli poznať pod názvom Biolive, v Dúbravke pôsobíme už od roku 2005, v Lamači sme otvorili predajňu v roku 2013 a v Petržalke v roku 2019. Náš sortiment neustále rozširujeme a pracujeme na otvorení ďalších predajní i spustení eshopu, aby ste si mohli svoje nákupy vybaviť ešte rýchlejšie z pohodlia Vášho domova.

Tieto stránky sme vytvorili preto, aby sme sa s Vami mohli podeliť o zaujímavosti z oblasti zdravého životného štýlu, nakoľko nie vždy si všetko stihneme povedať osobne. Budeme sa snažiť si získať a udržať Vašu dôveru a stať sa  Vašou obľúbenoou predajňou zdravej výživy a centrom zdravého životného štýlu.

Dušan Junas

za tím VITALANDu