Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že od 15.04.2019 je predajňa CELIA - "kamenný obchod" a "e-shop" zrušená.
                                                                                                                                                                         Ďakujeme Vám za všetky Vaše návštevy.   
                                                                                                                                                                                                                                CELIA

Celia vznikla s cieľom zoskupiť výrobcov bezlepkových potravín na jednom predajnom mieste.

Našou snahou je vytvoriť priestor, zodpovedajúci dôležitosti predávaného tovaru. Chceme sprehľadniť výber a sortiment výlučne bezlepkových produktov. Zjednodušiť chvíle nakupovania pre všetkých, ktorí sa potrebujú, alebo chcú stravovať bez lepku.

Priamym kontaktom s výrobcami a distribútormi chceme všetkým našim zákazníkom, ktorí sa potrebujú, alebo chcú stravovať bez lepku zjednodušiť chvíle nakupovania. 

V našej ponuke sú výlučne bezlepkové potraviny, Všetky produkty vyrobené pre bezlepkovú diétu sú
- atestované bezlepkové potraviny označené logom – (prečiarknutý klas pšenice), ktorých výrobcovia garantujú, že sú vyrobené zo surovín neobsahujúcich lepok,
- potraviny, ktoré neobsahujú lepok bez atestu - prirodzene bezlepkové potraviny 

V obchode dostanete namiesto chleba - pufované celozrnné výrobky z ryže alebo z pohánky, chrumkavé kukuričné a pohánkové plátky, pohánkové tyčinky.
Môžete si objednať bezlepkový chlieb či pečivo. Ponúkame aj rôzne druhy bezlepkovej múky a múčnych zmesí, cestoviny, cukrovinky, polotovary, cereálie, dochucovadlá

Predajňa

Predajňa je pripravená pre zákazníkov, ktorí majú možnosť nakúpiť si produkty priamym kontaktom. Jej návštevu odporúčame aj tým, ktorí s bezlepkovou diétou začínajú. Radi im poskytneme rôzne praktické informácie, vychádzajúce zo skúseností, ktoré sa postupne dozvedáme od našich stálych klientov.

Online shop

Internetový obchod sa snažíme neustále vyvíjať tak, aby poskytol možnosť vyberať a objednávať si produkty jednoducho a zrozumiteľne. Dúfame, že vám tak umožní  zažívať príjemný pocit z nakupovania. Vybrané produkty doručíme priamo k vám spoľahlivou kuriérskou službou kdekoľvek na Slovensku do dvoch pracovných dní.

Online shop & osobný odber

Tým klientom, ktorí pri nákupe uprednostňujú osobný kontakt a zároveň nechcú stráviť veľa času vyberaním,  ponúkame obľúbenú formu predaja – výber z pohodlia domova. Prostredníctvom online shopu máte možnosť nakupovať  bez jeho doručenia a vybraný tovar si po skompletizovaní u nás vyzdvihnúť osobne.

VÝROBCOVIA

Našou snahou je ponúkať sortiment tvorený širokým portfóliom garantovaných výrobcov bezlepkových potravín. V rámci projektu “Celia” aktualizujeme na jednom predajnom mieste spoluprácu s našimi a zahraničnými spoločnosťami